Parta z Kecárny se vypravila na Everest

Společně s prvními horolezci jsme vystoupali na Mount Everest. Díky tomuto silnému příběhu jsme "kecali" o tématu životních cílů, tužeb, snů a výzev.

Doprovázíme pěstounské rodiny a podporujeme nejen dospělé, ale rovněž děti v rodinách vyrůstajících. Pro ty starší, ve věku 10-15 let, připravujeme celoročně setkávání v podpůrné skupině s názvem Kecárna. Kecáme o tématech důležitých pro všechny dospívající, ale také o věcech, které jejich vrstevníci neznají, protože se týkají jejich speciálních životních příběhů.

V polovině srpna jsme vyrazili na 3denní pobyt a společně s prvními horolezci Edmundem Hillary a Tenzingem Norgay jsme vystoupali na Mount Everest. Zamýšleli jsme se nad tématem životních cílů, tužeb, snů a výzev. Objevovali jsme důležitost cílevědomosti, zdravé ambice, odvahy ale i pokory.

Nesmírně jsme si užili také společného vaření, nočních výprav, spaní venku pod padajícími perseidy, a vůbec, že jsme byli spolu.

Budeme vás informovat o všem zajímavém, co se u nás děje.